Skivak Content Experience

Skivak to realizacja projektów wydawniczych, tworzenie wortali internetowych i działania w social media

F&F Home – Ekskluzywny katalog produktowy

Koncepcja i realizacja katalogu produktowego

„Dom” jest bezpłatnym, międzynarodowym katalogiem, który co roku realizujemy dla klientów sieci sklepów Tesco. Łączny nakład tego wydawnictwa to ponad 600 tys. egzemplarzy. Na 114 stronach przedstawiamy bogatą ofertę produktów marki F&F home do jadalni, kuchni, sypialni, łazienki, do dekoracji i do przechowywania. Nowoczesna szata graficzna, a także wykorzystanie unikatowego formatu i papieru sprawiło, że klienci sieci sklepów Tesco, w Polsce i zza granicą co roku otrzymują wyjątkowy katalog.

Katalog „Dom” jest sprzedażowym narzędziem B2C, które powstaje z myślą o klientach poszukujący inspiracji i informacji. W pełni realizujemy każde wydanie katalogu, do którego powstają autorskie, fotograficzne sesje produktowe, packshotowe i wizerunkowe. Sesje zdjęciowe dla katalogu „Dom” realizujemy zarówno w studio jaki i w plenerze.

Katalog „Dom” to nie tylko prezentacja produktów i ich cen, ale także szczegółowe opisy, dekoracyjne i praktyczne podpowiedzi, kulinarne przepisy i ciekawe aranżacyjne zestawienia.