Skivak Content Experience

Skivak to realizacja projektów wydawniczych, tworzenie wortali internetowych i działania w social media

SPAR – Magazyn lifestyle’owy B2C

Projekt i realizacja magazynu customowego

„Ze Smakiem” to kwartalnik z segmentu B2C, który przygotowujemy dla marki SPAR – międzynarodowej sieci sklepów spożywczych, która działania prężnie w 44 krajach na 4 kontynentach. Magazyn wspiera działania wizerunkowe SPAR w Polsce. Magazyn wydajemy w nakładzie 65 tys. sztuk i średnia liczba stron jednego wydania wynosi 60 stron. Odpowiadamy za cały proces przygotowania magazynu: od etapu koncepcji, przez pozyskiwanie contentu, skład graficzny oraz druk i dystrybucję.

Magazyn „Ze Smakiem” jest narzędziem budowania lojalności konsumenckiej oraz jest jednym z elementów budowy wizerunku sieci SPAR. Magazyn ma charakter kulinarnego poradnika. Do współpracy nad nim zapraszamy kucharzy i blogerów, którzy tworzą dla nas unikalny content lifestyle’owy, poradnikowy i inspiracyjny. Przepisy dostarczają czytelnikom wiele cennych wskazówek oraz inspiracji podczas podejmowania codziennych decyzji zakupowych.

„Ze Smakiem” jest przestrzenią prezentacji i promocji produktów marki własnej SPAR oraz innych producentów, dostępnych na półkach sklepów sieci. Poza celem sprzedażowym, magazyn pełni rolę narzędzia wizerunkowego.