Skivak Content Experience

Skivak to realizacja projektów wydawniczych, tworzenie wortali internetowych i działania w social media

Tesco – Magazyn lifestyle’owy B2C

Projekt i realizacja magazynu customowego o charakterze poradnikowym

„Tesco Magazyn” jest kwartalnikiem B2C, który wspiera wizerunek marki Tesco w czterech krajach Europy środkowo-wschodniej. Od 2012 roku całościowo realizujemy i nadzorujemy każde wydanie magazynu – od koncepcji redakcyjnej przez koncepcję graficzną, skład, druk i dystrybucję. Każdy wydany przez nas numer „Tesco Magazynu” wspiera aplikacja Tap2C, która dopełnia i poszerza magazyn o nowy, dodatkowy content.

„Tesco Magazyn” charakteryzuje się bogatą i różnorodną formą contentu. W każdym numerze poza eksperckimi artykułami, znajdują się także porady, kulinarne przepisy, sposoby na…, konkursy, ciekawostki i aktualności oraz content lifestylowy „Tesco Magazyn” to wydawnictwo, które nie tylko informuje, edukuje i dostarcza rozrywki, ale także wspomaga klientów w podjęciu ich codziennych decyzji zakupowych.

„Tesco Magazyn” to projekt wymagający śledzenia najnowszych europejskich trendów. Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi ekspertami i influencerami czytelnicy „Tesco Magazyn” zawsze otrzymują aktualny i interesujący content.

Złote
Szpalty
2012

Najlepszy magazyn zewnętrzny w branży FMCG / Sprzedaż detaliczna