Poznaj nasze specjalizacje

 • Agnieszka Nowicka
  Creative Group Head

  Zajmujemy się kompleksowo tworzeniem i realizacją koncepcji kreatywnych – od copywritingu po design. Dążymy do tego, aby każde hasło reklamowe czy projektowany key visual były jak najlepiej dopasowane do odbiorcy – a przy tym wyróżniały się, przyciągały uwagę i zachęcały do interakcji. Codziennie uczymy się i inspirujemy, by podążać za wiodącymi trendami i rozumieć specyfikę nowoczesnych kanałów komunikacji. Dzięki temu nasze kreacje skutecznie realizują postawione przed nimi cele.

  koncepcje kreatywne · copywriting · design · hasła reklamowe · key visuale · trendy  

 • Alicja Glapan
  Head of Video Department

  Dostarczamy nietuzinkowy content, zajmując się kompleksową produkcją video. Na co dzień tworzymy materiały filmowe i animowane, korzystając z własnych zasobów produkcyjnych, starannie dopasowywanych do każdego projektu. Zanim przystąpimy do produkcji, analizujemy zachowania odbiorców i tworzymy strategię dotarcia treści video, zgodnie ze standardami SEO. Sprawnie zarządzamy platformami mediowymi i kanałami YouTube. Na bieżąco optymalizujemy dystrybucję contentu i mierzymy skuteczność działań SEM.

  video marketing · kompleksowa produkcja · filmy · animacje · strategia · SEO · SEM 

 • Mikołaj Dudziński
  SEM Specialist

  Dynamiczne zmiany i trendy w digital marketingu codziennie stawiają przed nami nowe wyzwania. Dlatego nasze działania wspieramy narzędziami, researchem i benchamarkami. Łączymy naszą wiedzę z doświadczeniem klientów, a rzetelne analizy danych z kreatywnymi rozwiązaniami. Budujemy, realizujemy i optymalizujemy strategie, by osiągać biznesowe cele. Zapewniamy wartościowe konwersje i mikrokonwersje, prowadząc efektywne działania SEM i precyzyjne kampanie performance. Każda nasza oferta zawiera wiarygodne estymacje oraz wskaźniki KPI, poparte regularnymi raportami z ich realizacji.

  digital marketing · analiza danych · SEM · SEO · konwersje · performance · KPI · raporty 

 • Małgorzata Juś
  SM & Influencer Group Head

  Nie są nam straszne KPI, insighty i konwersje. Zbieramy leady, podnosimy engagement rate i sprawiamy, że sentyment marki jest zdecydowanie pozytywny. Tworząc content do mediów społecznościowych nie tylko budujemy wizerunek, ale dbamy także o postawione przed nami cele biznesowe i sprzedażowe. Stawiamy na relacje w kontaktach z użytkownikami i kreujemy potrzeby zakupowe. Analizujemy przy tym zachowania grup docelowych, wykorzystując narzędzia i funkcjonalności, które oferują nam social media.

  social media · KPI · insighty · benchmarki · engagement rate · sentyment marki · narzędzia · konwersje

 • Marta Grajczak
  Team Leader & Coordinator Client Service Dept.

  Tworzenie wartościowych treści to nie wszystko – liczy się przede wszystkim strategia ich dystrybucji oraz skuteczność. Nasz content edukuje, angażuje, a przy tym realizuje cele biznesowe i wspiera sprzedaż. Precyzyjnie dobieramy kanały komunikacji, dopasowując je do grupy docelowej oraz formatu contentu. Bez względu na to, czy tworzymy artykuły, poradniki, infografiki czy video – zawsze monitorujemy i optymalizujemy nasze działania pod kątem SEO.

  content marketing · strategia dystrybucji · touchpointy · optymalizacja · SEO · SEM 

 • Sylwia Włodarczyk
  Business Growth Specialist

  Print to nasza praca, ale i pasja. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów z zakresu druku. Zajmujemy się kompleksowo planowaniem, tworzeniem wysokiej jakości contentu, DTP, doborem surowców i drukiem. Dbamy nie tylko o treść i formę, ale także o promocję i dystrybucję – dobierając odpowiednie kanały i zapewniając realne wyniki. W relacjach z klientami stawiamy na otwartość, przejrzystość i partnerstwo, bo wiemy, że tylko w ten sposób wspólnie możemy cieszyć się z rezultatów naszej pracy. Poznaj nasze możliwości na https://thepublishers.skivak.pl

  print · custom publishing · DTP · druk · promocja · dystrybucja · skuteczność 

Kluczowe kompetencje rozwijają dwa brandy

 • Logo Skivak Full services agency Europe
  Skivak agencja
  full service
  Zapewniająca kompleksowe wsparcie marketingowe, przekładające się na realne wyniki.
 • SKIVAK The Publishers
  Skivak the Publishers
  wydawnictwo marketingowe
  Specjalizujące się w tworzeniu i dystrybucji magazynów, okolicznościowych publikacji oraz raportów.

Zjeść ciastko,

czy mieć ciastko?

Wysyłając formularz kontaktowy udzielasz zgody na przetwarzanie zawartych w nim danych osobowych przez Skivak sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz wyrażasz zgodę na kontakt w celu przedstawienia Ci oferty. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.